Reklama, která bude blízká a také praktická


Jestliže vás naše nabídka zaujala, pojďme se podívat blíže na možnosti, které máte. Můžete si totiž vybrat takové látkové tašky, které se budou dobře nosit, nebo budou zajímavé z hlediska vašeho corporate designu, případně budou odpovídat přímo filosofii vaší firmy.
Ekologové pozvolna odzvání igelitovým podobám všech nezbytných nosičů věcí a chystají všelijaké možné náhrady, aby ušetřili životní prostředí.
kabelka

Vyberte si materiál, který vám bude vyhovovat

 
I my jsme připravení vykročit životnímu prostředí vstříc a připravili jsme proto různé alternativy materiálů a možností.
 
Kategorie materiálových možností:
 
–          plátěné látkové tašky
–          bio bavlněné tašky
–          fairtrade bavlněné tašky
–          tašky z netkané textilie
–          skládací tašky
 
Mezi oblíbené a zároveň velmi praktické i z hlediska pratelnosti, patří plátěné a textilní podoby, které je možné kvalitně potisknout sítotiskem a případně dodat i samotnému obalu na věci barevnost, která bude plně korespondovat s vašimi reklamními záměry.
Pokud dodáte podklady na logo či motto vaší společnosti, připravíme vám návrh řešení a po jeho schválení můžete objednat u nás požadované množství.

Je možné si vybrat i složitější střih látkové taškynež je klasický obdélník či čtverec?

 
Ano, jsme velmi flexibilní a vždy jsme schopní vám nabídnout několik možností, které jsme umístili ve fotografických přehledech on-line, abyste se v nabídce okamžitě mohli zorientovat. Můžete si tedy vybrat z celé škály rozměrů a typů vaků, které jsme schopni pro vás potisknout či barevně přizpůsobit.

Jaké jsou ceny a není to příliš drahé?

 taška
Cena je rozhodně příznivá i z hlediska toho, že nekupujete věc na jedno použití, ale kvalitní materiálově i provedením velmi dobrý výrobek. Můžete tedy nabídnout svým zákazníkům komfort, který je bude provázet všedními dny a který je jen tak neopustí. Navíc s logem vaší společnosti, bude její nositel vaši firmu každodenně pozitivně a přímočaře propagovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup