Minerály a drahé kameny jsou přírodní zázrak


Všímavým lidem neunikne pozornosti jedinec, který namísto vnímání přírodních krás kolem sebe civí do displeje mobilního telefonu a řeší cosi ve virtuálním světě. V tu chvíli tu vlastně není přítomen a nachází se v myšlenkách někde úplně jinde, velmi často v dějišti naprogramovaných počítačových her v negativně laděném prostředí. Jestliže byste mu však nabídli něco zajímavějšího, možná by změnil názor a uvědomil by si, že svět kolem nás, ten hmatatelný a skutečný, je plný kouzel a zajímavých překvapení. Jen je odhalit.

ametyst

Dopřejte radost nejen druhým, ale i sami sobě

Máte-li možnost působit na své okolí jako příklad a dávat lidem na vědomí, aby se chytli za nos a začali žít vlastní tvořivější život, můžete jim nabídnout třeba minerály a drahé kameny. Není to nic syntetického, zhotoveného v laboratoři, jde o čistě přírodní záležitost, kdy máme možnost na vlastní oči spatřit a vzít do ruky překrásné, magické krystalické či amorfní sloučeniny chemických prvků, z nichž vznikají roztodivné tvary a barvy, v různých velikostech.

Některé minerály jsou vhodné i k opracování do podoby šperků a dekorativních předmětů, mohou to být například zvonkohry, vajíčka, svícny, náramky, náušnice, přívěsky, svícny nebo stromečky štěstí. Obdarovat jimi lze kohokoli při mnoha příležitostech počínaje narozeninami či výročím partnerského seznámení a konče svatební oslavou, anebo Štědrým dnem.

kyanit

Přírodní minerály velmi příznivě působí na naše podvědomí, na lidskou duši, zejména svou barvou a strukturou a samozřejmě energií, kterou vyzařují do okolního prostoru. Tímto způsobem lze také komukoli připomenout, že existují barevné tělesné čakry, na něž minerál s příslušnou barvou působí, a že lze mít ve své blízkosti i drahokam, vhodný ke konkrétnímu znamení zvěrokruhu pro posílení určitého pozitivního vlivu pro něj typického.