Výroba dekorací a ozdob od společnosti Selvintech

Když jsem studovala na vysoké škole, neměla jsem moc peněz nazbyt. Často se stávalo, že spolužáci společně vyráželi na pivo, do kina a do divadla, nebo prostě jen tak ven za zábavou. Moji rodiče mě na škole podporovali, co jim jejich možnosti dovolovaly, na rozhazování však určitě nebylo. Proto jsem se snažila najít nějaký způsob přivýdělku, který by mi umožnil alespoň občas si s kolegy vyrazit.

Omezené možnosti a únava

Nejdřív jsem sháněla standardní brigádu, výpomoc v obchodě, pomoc s hlídáním dětí a podobně. Narážela jsem však na to, že mi tyto brigády zabíraly nepřiměřené množství času, často se přímo kryly s mými studijními povinnosti, nebo jsem pak po návratu neměla sílu se soustředit na učení. Proto jsem se začala zajímat o možnost najít domácí práci, která by byla opravdu jen manuální, zaměstnala bych při ní ruce a mohla při ní přemýšlet o svých věcech.
Zrovna tou dobou jsem narazila na stránku , kde se přesně takový způsob přivýdělku přímo nabízel. Stránky jsem si prošla – na obchodování s realitami nemám buňky, na vyřizování telefonátů zase trpělivost. Ale šikovná jsem byla vždycky a vyrábění mě bavilo a baví i ve volném čase.

Domluva proběhla nad očekávání

Sama jsem tomu moc nevěřila. Věděla jsem a vím, že nabídka seriózní domácí práce, která nevyžaduje speciální zkušenosti, bývá trochu sázka do loterie. Proto jsem byla velmi příjemně překvapená slušnou a jasnou domluvou s paní jednatelkou, která si mně vzala na starosti. Po doručení první sady jsem se pustila do práce. Rychle jsem získala cvik a sama jsem byla překvapená, jak mě vyrábění bavilo. Teď pro mě práce pro Selvintech představuje nejen zdroj těch pár korun navíc, ale také ideální způsob, jak zaměstnat ruce odreagovat hlavu, která dostává při studiu pořádně zabrat.