Jíte zdravě?


Snažíte se přitom hubnout? Dali jste si za cíl nový životní styl? Opravili jste svůj jídelníček v domnění, že shodíte pár kilogramů? Často však takovéto předsudky nemají ten správný výsledek. Samozřejmě, je dobře že začínáte tím hlavním a tedy změnou jídelníčku a také svého životního stylu, ale pokud to nemá nějaký řád či svá pravidla, tak to nemůže mít dokonalý výsledek.

Nyní vám však chceme představit metodu, která je založená na jiném hubnutí než tom, které obvykle znáte a které často tak moc dobře nefunguje.
Je to proteinová dieta, která je známá jako bílkovinná nebo ketogenní, je poměrně novinkou a to v tom, že na základě nového jídelníčku (který vám vytvoříme a sestavíme) budete přijímat do těla více proteinů, jak už z jejího názvu vyplývá, a více bílkovin čímž ve svém těle způsobíte stav zvaný ketóza. Tento stav je zcela přirozený a je běžnou součástí našich životů. V tomto procesu se však začínají odbourávat tuky v těle. Nezačíná se odbourávat svalová hmota jako je tomu u jiných hubnoucích programů, které pak následně mají za výsledek akorát jo-jo efekt. Nemusíte se bát, hladověním jistě trpět nebudete. Budete totiž díky našemu jídelníčku prožívat očistu vašeho těla. Díky novému způsobu stravování se také dostanete do lepší kondice. Nebudete přijímat zbytečné kalorie a tuky a tak se vám následně nebudou moci ukládat. Aby to mělo ten správný výsledek a váha vám zůstala, je však důležité dodržovat tato pravidla. Potěšující je jistě také zpráva, že při tomto procesu nemusíte horoucně cvičit, protože to není zapotřebí.

Novinka v hubnutí


Co můžete čekat?


– překvapivé výsledky
– dietu, kterou vám nastavíme přesně na vaši míru, tedy individuálně
– jídelníček, který vám budeme doplňovat
– úbytek tuků
– očistu těla
– dobrou náladu každý den
– rozhodně lepší krevní výsledky
– snížení vaší váhy
S čím se naopak nesetkáte?
– s jo-jo efektem
– s hladověním
– špatnou náladou nebo nervozitou
– s úbytkem svalové hmoty
– žádné zrádné chutě
– žádné špatné výsledky
– s jedním jídlem den