Praktické dárky


Potěší vás když někde dostanete zdarma nějakou drobnost kterou využijete? Pak jste na tom stejně jako většina lidí. Každý má rád když může dostat zadarmo alespoň propisku nebo otvírák na lahve. To že jde o reklamní předměty je většině lidí jedno, a rádi tyto malé dárky používají doma nebo třeba v práci. Je to velice dobrý druh reklamy protože stojí pár korun a může na něm být vaše logo nebo třeba název firmy. Je dobré předměty volit tak, aby byly praktické. Pokud zvolíte něco co málokdo využije jen proto že je to levnější, pravděpodobně danou věc většina lidí zavře do šuplíku nebo vyhodí.

přívěsek na klíče

Co se navíc používá?
Lidé milují praktické dárky. Pokud jim dáte třeba psací potřeby, budou rádi, protože napsat občas něco potřebuje úplně každý. Podobně jsou na tom klíčenky na krk. Jsou nejen praktických dárkem, ale mohou být i doplňkem. Tento druh klíčenek se nosil hodně koncem devadesátých let a opět se dostává do módy. Nosili jej dospělí i děti, protože jste si prostě klíče pověsili na krk a neztratili jste je. Navíc jste si odemkli tak, že jste je nemuseli ani sundávat z krku.

svazek klíčů

Klíčenky které se dají pověsit na krk neslouží jen jako klíčenka, ale dají se díky poutku využít i k zavěšení vstupních či kopírovací karet. To ocení nejen zaměstnanci různých firem, ale i studenti během zkouškového období, kteří tráví část času v knihovnách. Klíčenky jsou variabilní a dají se potisknout čímkoliv budete chtít.U nás najdete velkém množství reklamních předmětu, které můžete věnovat zákazníkům i svým zaměstnancům jako drobnou pozornost třeba do vánočního balíčku. Využijte sílu reklamy pomocí těchto malých dárků a buďte lidem na očích za pár korun. U nás najdete obrovské množství promo dárků, které mají velký potenciál přitáhnout vám nové zákazníky. Když budou o vaší firmě lidé vědět, budou si vás pamatovat a máte větší šanci že využijí vaše služby či koupí vaše výrobky.