Podzimní štěstí s hairy chlupatou teen holkou a sex doma


Ahoj milovníci erotických povídek a hlavně Vy, kteří máte rádi chlupaté kundy, hairy pusy, SEX DOMA A SEX CHAT či dlouhá videa pro dospělé, protože já mám rád všechno ohledně toho, co se týče erotiky. Můj erotický příběh se mi stal v roce dva tisíce dvacet tři, zrovna bylo prvního října a venku krásně svítilo sluníčko, prostě parádní podzim na procházku po městě podél kaštanových alejí. Vlastně, když se to tak vezme, tak ten můj příběh stále pokračuje a doufám, že se bude i nadále vyvíjet v dobrém duchu.

Jmenuji se Karel „Kája“ a svůj svátek slavím jako ostatní Karlové čtvrtého listopadu. Kdysi prý vzniklo z germánského slova “karlaz“ což údajně znamená „svobodný muž“. Mým jménem se pyšní či pyšnili tyto známé osobnosti, tak například: „Božský zpěvák Karel Gott. Oblíbení čeští zpěváci Hála, Duchoň, Černoch, Plíhal, Zich. Spisovatel Hynek Mácha, skladatel Vágner, Svoboda. Režiséři Kachyňa, Lamač, Zeman. Moderátor Šíp. Herci Roden, Augusta, Effa, Heřmánek, Fiala, Höger, Kryl. Bojovník Karlos „Terminátor“ Karel Vémola. Spisovatel Čapek a May. Český politik Schwarzenberg, Kramář, Engliš. Britský filmový komik Charlie Chaplin. Mexický kytarista a zpěvák Carlos Santana. Papež Jan Pavel II. Karol Józef Wojtyła. Karel III. Britský – Karel Filip Artur Jiří – král Spojeného království. Karel IV. Lucemburský.

No, a jak mi říkají ostatní? Tak například taťka s mamkou mi říkají Karlíku. Děda s babičkou, kteří jsou již v domově klidného stáří a mají společný pokoj, tak mi při každé návštěvě řeknou: „Ahoj Kájíku, to jsme rádi, že jsi nás přišel navštívit“. Děda s babí jsou celoživotní šprýmaři a na svůj pokročilý věk jsou docela čiperní, asi to dělá to, že žijí celý život pohromadě a nic je doposud nerozdělilo, takhle bych si představoval společné stáří. No, a v práci mi kolegové říkají Karlosi. Moje bývalá mi říkala Karlíčku plyšáčku, ale to už je tak dávno, kdy mi tak řekla, že už si to ani nepamatuji.

sexy žena

Mám pěkných třicet dva let a jsem stále svobodný. Tedy, když se to tak vezme, už nejsem single, mám už několik málo dní nový vztah s mojí holkou Gabrielou a doufám, že to nepokazím. Už mám na to věk a přestal jsem blbnout už před pěti lety. Ke Gábině se samozřejmě dostaneme během mého podzimního vyprávění. Teď se vrátím k sobě. Takže, vážím asi devadesát kilo, měřím metr osmdesát sedm centimetrů, mezi nosem mám hnědé oči, na hlavě nakrátko střižené hnědé vlasy a dělám převážně v mužském kolektivu na výrobní dílně. Dávám do kupy různé elektrické rozvaděče. Za tu práci jsem moc vděčný, dohodil mi ji můj kamarád Aleš, s kterým pracuji na směně. Práce to není nějak těžká nebo nedej bože špinavá. Peníze mám super a nejlepší na tom je, že nechodíme na soboty a neděle, máme raní a odpolední směny. A s tou prací na odpolední směně se to tam moc nepřehání. Kolem osmé večerní máme hotovo a vždy se sejdeme u jídelního stolu a zbytek směny prokecáme o ženských a erotice.

Pocházím z města Bohumín. To je takové dvaceti tisícové město (rok 2023) v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji, hned kousek od hranic s Polskem, no prostě pár kilometrů od Ostravy. Tak už doufám víte, kde se mé rodné město nachází. Já se hned po střední škole odstěhoval do Prahy, kde jsem zapustil kořeny, protože moje první velká láska pocházela z hlavního města. Jenže osud nám nějak nepřál a cirka po sedmi letech, když už jsem vybíral ve zlatnictví zásnubní prstýnky se zakoukala do nějakého týpka z posilovny a bylo vymalováno. Já se musel narychlo od ní odstěhovat do pronájmu, kde jsem to rok zkusil, a po roce jsem si vzal hypotéku na tři plus jedničku a tu splácím doposud, mám tu hypotéku napsanou ještě na patnáct let. Ale možná tam něco přidám peněz a umořím dluh, a o několik let bych to splatil dříve. Ještě uvidím.

No, co bych Vám pěkného o Bohumíně napsal. Máme tu řeku Odru, která teče na sever do Polska. Vrbické jezero, Heřmanický rybník, Mžíkovec, Záblatský rybník, Nový stav, Velké a Malé Kališovo jezero. Krásný architektonický komplex budovy radnice. Katolický kostel Božského srdce Páně, a ve městě najdete i park Petra Bezruče. Hned u dálnice máme zachovalý pěchotní srub MO-S5 „Na Trati“. A pokud se chcete vykoupat, tak můžete navštívit Aquacentrum BOSPOR.“

boyhně

Teď se zase vrátím do Prahy. Bydlím na Praze 9 na Proseku, v jednom z těch mnoha paneláků a moc rád se procházím v jeden a půl kilometrů vzdálené Klíčovské aleji se stovkou vzrostlých kaštanových stromů „kaštan koňský – Jírovec maďal“. Projdu alejí a dostanu se k ovocným Klíčovským sadům, kde si člověk na podzim může utrhnout nějakou tu hrušku nebo jablko, projde se přírodou a vyčistí si hlavu. Někdy se tam procházím klidně tři hodiny, protože to je nejbližší příroda od mého paneláku. Ale abych nezapomněl, o pár stovek metrů směr západ se dostane k Vinici Máchalka, kde vznikla nová bobová dráha s velice nádherným výhledem do okolí a jmenuje se: „Bobovka Prosek“. Zde se můžete projet a zasvištět z kopce, jak nejrychleji dovedete. A až se vyblbnete a budete mít hlad, v přilehlém Bistru je velice příjemné posezení a můžete se tam nacpat do syta. V menu nabídce mají polévky, nakládané sýry, utopence, saláty, burgery, kuřecí wrapy, hranolky, hot dogy, dezerty. Nápoje: kávy horké či ledové, frappé, domácí čaje, limonády, nealko, koktejly, vína, likéry, destiláty, whisky, a samozřejmě piva i můj oblíbený nealkoholický birell.

A také se rád chodím procházet na vyhlídku Prosecké skály, to je chráněné území, které zahrnuje řadu bývalých lomů společně se zajímavým labyrintem štol a sálků. Přibližně v letech 1885 až 1925 se zde těžil stavební písek. A nesmím zapomenout i na vyhlídku Emy Destinnové. Myslím, že v mém okolí Proseku se člověk nemůže nikdy nudit.

A zrovna ten den, kdy jsem se vydal na procházku bylo nádherné počasí. Byla neděle prvního října prošel, jsem se v Klíčovských alejích, nasbíral několik moc pěkných kaštanů pro štěstí a že se ještě vrátím směr vyhlídka Prosecké skály. Ono mi to zabralo hodinku, než jsem se tam dostal. Musím říct, že tam bylo ten den docela hodně lidí, takže jsem se rozhodl, že půjdu o dalších pět set metrů dál na vyhlídku Emy Destinnové. Tam je takový košatý strom a dřevěné sezení a docela klid na rozjímání. Když už přicházím na sto padesát metrů, koukám, že tam sedí nějaká ženská osoba. No nic, podívám se tam a půjdu domů. Jenže když už jsem přišel blíže, ona si mě ani nevšimla, že tam přicházím. Měla ruce na tváři, hlavu skloněnou pomalu až v klíně a nahlas brečela. Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat, abych ji nějak nepolekal. Trochu jsem zakuckal a řekl jsem jí: „Dobrý den, promiňte že ruším, stalo se Vám něco?“ Ona se ani nepodívala a stále brečela a jen odpověděla: „Ano, můj kluk mě opustil a našel si jinou holku a já se mám do měsíce od něj vystěhovat a nevím co mám dělat“. A znovu se rozbrečela.

krásná žena

Odpověděl jsem jí: „Ahoj já jsem Kája, vím, jaké to je, být v takové složité situaci, také mě opustila před pár lety partnerka, a také mě vyhodila z jejího bytu, ale věřte, že to přebolí“. To už se na mě koukla, měla rozmazané řasy, stíny, prostě celou tvář. „Nemohl byste mi prosím dát papírový kapesník?“ Samozřejmě jsem měl s sebou dostatečnou zásobu papírových kapesníků a pohotově jsem z batůžku vytáhl jeden balíček a podal jí ho. Otřela si celou tvář a přestala brečet a popotahovat. „Ahoj já se jmenuji Gábina a děkuji Vám za kapesníčky“. Hned na to jsem jí odpověděl: „Mohl bych Vám dát kaštánek pro štěstí? Určitě Vám pomůže, je kouzelný a když jej někomu daruji, brzo se na něj usměje štěstí“. Znovu se na mě koukla, těmi hnědými velkými rozmáčenými kukadly, trochu se usmála a odpověděla mi: „Moc děkuji za kaštánky, ale myslím, že mě nepomůžou, jste moc hodný. Mě by pomohlo, kdybych našla co nejrychleji nějaké ubytování, jinak jsem v koncích, mám z toho úplně stažený žaludek a je mi na zvracení, sedím tu už dvě hodiny a jen brečím“.

„Mohl bych se k Vám Gábino posadit?“ Podal jsem jí do ruky dva kaštánky a Gábina je pevně stiskla, a v obou rukách si přidržovala jeden. „Ano můžete si sednou Kájo“. Víte Gábino, svět nebývá spravedlivý a někdy je holt těžký. „To máte pravdu, zrovna teď není vůbec spravedlivý“. Konečně jsem si mohl Gábinu trochu víc prohlédnout. Měla dlouhé hnědé vlasy, modré riflové šortky, bílé pantofle i bílé tričko, baculka s docela velkými prsy. Věk jsem jí odhadoval něco málo po osmnáctce. „Gábino, mohl bych se Vás na něco zeptat“? „Ano můžete“. „Bojíte se mě?“ „Ne, proč bych se Vás měla bát?“. „Já bych měl takový nápad, takovou nabídku, ale když mi na ni odpovíte ne, nebo mi dáte facku, aspoň budu vědět že to nevyšlo.“ Gábina se mi podívala do očí a řekla: „A co by to mělo být?“ A znovu popotáhla. „No rád bych Vám pomohl tím, že bydlím nedaleko ve svém bytě, sice ho mám na hypotéku, ale je můj a mám tam i jeden volný pokoj a když byste chtěla, můžete tam bydlet jen za elektřinu a vodu, nic víc nechci a třeba si pak najdete někoho s bytem, nebo se Vám bude v práci dařit a odstěhujete se ode mě. Já bych Vám tímto ze začátku rád pomohl. Stejně jsem tam stále sám a po práci chodím jen do přírody, takže byste tam měla i klid. Co říkáte Gábino?“

Gabriela na mě koukala div ne s otevřenou pusou, už jsem si myslel, že řekne ne, nebo mi jednu vrazí za to, že jsem nějaký obšourník a otravuji ji. Ale pak to přišlo. Za pět vteřin jsem málem ohluchnul na pravé ucho. Gábina se na mě vrhla, objala mě vší silou a zařvala mi do ucha „Jóóóó, Anóóóó, Anóóóó“. „Gábino, abych Vám pořád nevykal, a Vy mě. Můžeme začít tím, že si budeme tykat. Gabriela s tím souhlasila a asi další hodinu jsme si tam vyprávěli o své minulosti a vše, co se nám za poslední roky přihodilo. Vyměnili jsme si na sebe telefonní čísla, a ještě ten den jsem Gabče ukázal svůj byt, aby vůbec věděla, kde bude ubytovaná. Další týden se hned po práci, po šestnácté hodině ke mně pomalu začala stěhovat. Ona toho moc neměla, ošacení, boty, notebook a nějaké ložní prádlo a několik zabalených krabic od banánů. Můj byt byl kompletně zařízený, ložnice, obývací pokoj, pračka, TV, internet a v tom posledním volném pokoji, jsem měl jen jednu skříň a postel, jen tak kdyby někdo přijel na návštěvu. A zrovna teď se to náramně hodí.

modelka

Další týden jsme se s Gábinou moc nepotkávali, měl jsem odpolední a když už jsem přišel ve tři čtvrtě na jedenáct domů, Gábina již spala a nechtěl jsem ji rušit. A ráno, když už jsme se probudil okolo osmé, tak už byla v práci. Ale každý den mi napsala na papírek do kuchyně, že je děsně moc ráda, jak jsem jí pomohl. Když už jsme začínali třetí týden, měli jsme oba dva ranní směnu a začali jsme se potkávat po celém bytě. Jednoho večera se mě Gabča zeptala, co bych chtěl na večeři, že děsně moc ráda vaří, a klidně mi uvaří co mám nejraději. Poprosil jsem jí, zdali by mě neusmažila lívance s marmeládou nebo rozmixovaným tvarohem. Gabča se jen usmála a řekla mi: „Já jsem si to myslela, že jsi na sladké. Já mám také ráda sladké lívance na všechny způsoby a když je k tomu kakao, tak to miluji nejvíc.“ Začali jsme se tomu smát, protože i já to mám rád s grankem. Pak už to šlo všechno rychle. Ležel jsem u televize a asi za hodinu mi Gabča přinesla pět lívanců s kakaem. Sama si také přinesla a dali jsme si je u televize. Bože, měl jsem boule za ušima. To byla panečku bašta, jako od mé babičky.

Ten den jsme se bavili o jménech. Gábině jsem musel říct, že se mi její jméno moc líbí a docela o něm vím spoustu věcí. Gabriela má svátek osmého března a je to hebrejské jméno. A kdo má doma Gábinku, tak jí určitě někdy řekl: „Gabunko, Gabčo, Gabuško, Gábi, Gabulko, Gabrielko.“ V Čechách se honosí tímto krásným, sympatickým jménem tyto známé ženy: „Česká moderátorka Lašková, politička Kalábková, redaktorka Wolfová, moderátorka, zpěvačka a herečka Partyšová, Vránová, Filippi, Wilhelmová. Česká reprezentantka v biatlonu Soukalová, zpěvačky Gunčíková, Al Dhábba. Nutriční specialistka Peacock. Herečka houslistka a violistka Demeterová, textařka a herečka Osvaldová, a třeba ze zahraničních osobností známá tenistka Sabatini.

Další dny uběhly jako voda a najednou z toho byl už měsíc. Gabča mi jedno odpoledne v pátek řekla, že bychom mohli oslavit jeden měsíc společného bydlení, že nám to spolu tak jde. A že by skočila pro burčák, na který viděla reklamu ve vinotéce o několik ulic dál. A mohli bychom si jej dát večer u nějakého filmu. Koukl jsem na Gábinu a jen odpověděl: „Jóóóó moc rád si dám burčák, ten jsem neměl, ani nepamatuji“. Asi za padesát minut přišla s dvěma naplněnými litrovými pet lahvemi. Ještě je dala chladit do lednice a že si jde nejdřív dát sprchu, než zaplujeme k televizi. Já si dal sprchu hned po ní. A když jsme se po třiceti minutách sešli v obýváku jen jsem úžasem žasl a málem Gábinu nepoznal.

portrét ženy

Seděl jsem zabořený v sedačce, v ruce držel ovladač na televizi a Gabča přišla do místnosti jen v černé saténové noční košilce s černými saténovými trenýrkami na spaní. A k tomu byla nádherně namalovaná. Teprve dnes jsem viděl její nádherné nohy, tělo i velice výrazná velká prsa. Celý měsíc přede mnou chodila jen ve flanelovém pyžamu a teď tohle. Usmála se na mě, nalila nám každému z připravené petky dvě deci burčáku a zahučela pod společnou deku. Vybrali jsme z harddisku komedii film Účastníci zájezdu a začali se na něj dívat.

Hned v prvních minutách jsme se u té skvělé komedie začali smát. Během půl hodiny jsme vypili první pet lahev burčáku. Uf, ten byl super sladký a na chuť vynikající. Gabče to už u filmu kecalo a docela jsme se spolu nachechtali. Gabča stopnula film, že si uděláme pauzu na vyčůrání. Jen jsem za ní uslyšel zabouchnutí dveří u záchodu a začala čůrat. No, měla tam v sobě toho snad litr. Mě moc vzrušuje, když žena čůrá. Hned jsem si představil, jak jsme na procházce v lese a ona přede mnou dělá malou potřebu. Za chvilku přišla a já šel na záchod po ní. Zapnuli jsme film a znovu se začali koukat. Z druhé petky pomalu mizel burčák a ani nevím, kdo to začal, ale myslím že se mě zeptala Gábina: „Líbí se ti, když je holka neoholená? Myslím tam dole“. „Samozřejmě“, odpověděl jsem jí. A že se mi to moc, moc líbí. Gabče jsem se pak přiopilý přiznal, že se koukám i na erotické porno hairy stránky, kde jsou chlupaté kundy. Ona se hned přidala a že se jí to také líbí, a i ona se neholí a má kundičku naturálně zarostlou. Přestala se holit už dávno a přijde jí to zcela přirozené než být vyholená jako mladé holátko. Začali jsme si u televize povídat o tomto krásném sexy tématu.

Za chvilku přinesla ze svého pokoje notebook a v záložkách mi ukázala, které porn stránky pro dospělé se jí líbí. No musím říct, že jsem z těch názvů také spoustu znal, ale některé jsem slyšel a viděl poprvé. Gabča pomalu překlikávala záložky, kde ty webstránky měla uložené, například: „WeAreHairy, Atk hairy, hairy teen and mature beauty, granny pussy, Naughty Natural, HairyUndies, HairyPussyPorno, LoveHairy, HairyAV, Uhairy, Naughty Natural, Homegrown hairy bush, Bushybushy, Cherrypimps Bush, LookiamHairy, PitsAndPubes“. Samozřejmě že jsme se oba dva moc dobře znali i stránky jako: „ HAIRY FREE LIVE SEX WEBCAMS, Amateri, dlouhá videa a freevideo“. Tam byl úplný ráj českých chlupatých milfek a zahraničních nevyholených holek.

smyslná žena

Mé oblíbené pornoherečky byly: „Irina Priroda, Lena Rose, Anastasia Lux, Giselle Palmer, Gia Derza, Cecilia Lion, Penelope Reed, Lacy Lennon, Alex Chance, Winter Jade, Lena Paul, Emma Evins, Violet Myers, Nickey Huntsman, Jade Kush, Ariella Ferrera, Britney Amber, Dani Daniels, Christy Canyon, Keira Croft, Karlee Grey, Riley Reid, Nadine Sage, Raven Rockette a další stovky chlupatých, nevyholených a zarostlých krásek.“

To už mě u toho sledování a povídání si o sexu, pod dekou trčelo péro, jak studentovi před prvním sexem. Gabča na mě koukla, chytla mě za pravou ruku a položila mi ji mezi své roztažené nohy. Óóóch, ááách ucítil jsem neskutečně sálající teplo z holčičí kundičky. Dole po stranách saténových trenýrek jí lezly chlupy ze zarostlé pičky. Ještě více mě to rozrajcovalo. Zajel jsem jí svými prsty pod kalhotky a začal jimi přejíždět po nevyholeném bobrovi a rychle klikal na myšku. Gábina nahlas vzdychala a dvěma prsty jsem jí začal prstovat chlupatou mokrou jeskyni, která se rychle roztahovala do všech světových stran. Za minutu už tekla jak horský pramen a její horký dech se rapidně zrychlil.

Stáhl jsem z nás deku, Gabriela si nadzvedla prdelku a svlékla si ze sebe saténové trenýrky. Přede mnou čekala nádherně zarostlá pička, s rumělkovým klitorisem a dlouhými stydkými pysky, měla luxusní ženskou postavu jako přesýpací hodiny. Pomohl jsem vysvobodit i její čekající obří dudy z poza přiléhavé košilky. Ležela tam napůl opřená o sedačku a čekala co se bude dít dál. Dlouho jsem už žádnou chlupatici nelízal. Roztáhl jsem jí stehna od sebe a pomalu jí líbal na vnitřních stehnech a zároveň jí třemi prsty prstil ve vagíně. Po pár minutách jsem se přesunul ještě níže a zajel jí jazykem přímo do šterbiny. Gábina začala funět a hekat zároveň, současně jsem jí držel jednou rukou za cecky a druhou jí prstoval a lízal její tekoucí šťávy. Každou chvíli to vypadalo, že Gábina exploduje.

Postupně jsem do ní strčil i čtvrtý prst a drsně jí mrdal vystouplý děložní čípek. Když už jsem cítil, že je to na fisting zrychlil jsem v tempu a v tom nejlepším do ní strčil celou ruku. Začala se zmítat v orgasmech a z její kundy to tryskalo jak z děvky, které vídáte v nemravných filmech pro dospělé. Šukal jsem jí vší silou, co pěstička tam a vytáhnutí zpět, to ohromný výtrysk. Tolik mokrých squirt orgasmů jsem od ní vůbec nečekal. Pak přišel kundí výbuch a poslední výtrysk byl nekonečný a nejdelší. Zastříkala celou obrazovku velké televize, která byla přidělaná na stěně obýváku, a to je tři metry daleko. Ještě asi dvě minuty se Gábina třepala jak bělice v potoce, než popadla dech.

žena

Hned na to, co nabrala síly, mně řekla, ať si sednu na její místo a teď je řada na ní. Ležel jsem opřený o sedačku, za hlavu si dal polštář, abych měl lepším výhled a ve vteřině se mi Gabča přisála na čekajícího těšitele. Jednou rukou mi stahovala předkožku, zároveň mi ho kouřila, cucala a zajížděla špičkou jazyka do dírky na chcaní. Druhou rukou mi mačkala koule, které se převalovaly v napěchovaném chlupatém pytli. Její gigantické kozy se při kouření houpaly nahoru a dolů. Bože to byla luxusní felace, takovou jsem od ženské ještě nezažil. V tom nejlepším okamžiku jsem se jí zeptal: „Gábi, můžu se ti vystříkat mrdkou do pusy?“ Odpověď byla rychlá: „Jasně že můžeš, já nic od tebe přece jiného nečekala, pořádně mi tam nastříkej svoji nadílku, mám ráda mrdku v puse i na kozičkách“. Jak to dořekla, znovu se mi na něj přisála, desetkrát mi olízla čuráka, silně zmáčkla koule a já do ní začal pouštět všechno nahromaděné sperma, které jsem za ty týdny nehonění v sobě nastřádal. Muselo toho být snad dvě plné deci. Znám své tělo, a také vím, že když dva týdny nemasturbuji, tak to tam mám na rozdávání a tečou ze mě lívance.

Celou dobu jsem koukal, jak mi Gábina saje čuráka a dáví se mou stříkající horkou mrdkou. Jenže ona to zvládla jako profesionálka a veškerou tu lepkavou vytékající bílou hmotu spolykala. Po třech minutách byl orálnímu sexu konec. Péro mi pomaličku klesalo, Gábina mi koukala do očí a klečela tam přede mnou, jako věrná fenečka. Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale můj mrdák se mi začal zase znovu stavět. Jakmile to Gába uviděla, otočila se prdelí a zády ke mně, chytla mi péro pravou rukou, přidržela si ho u pičky a jedním tahem na mě nasedla a začala se na mě šukat, co jí síly stačily. Její velká bílá zadnice mi pleskala o koule i břicho, a u toho skákání jí vemena bimbaly ze strany na stranu. Bože, to byla ale nádhera. Uteklo asi deset minut a mé nově vytvořené sperma už plnilo její zarostlou chlupatici beranici. Ten večer jsme si to ještě jednou zopakovali. A dokonce mi Gabča povolila anální sex. To byla panečku jízda do těsného zadku.

Gábina už samozřejmě nespí v pokoji pro hosty, ale se mnou v ložnici a musím říct, že lepší boubelatou holku krev a mlíko, jsem si nemohl vysnít. Myslím, že ty kouzelné kaštany, které jsem jí věnoval, dokonale zafungovaly. A pak že se zázraky nedějí.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší EROTICKÉ FREE PORN XXX WEBSTRÁNKY pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (15 votes)