Poraďte si

Každý člověk potřebuje slunce ke svému životu. Vlastně jej potřebuje nejen člověk, ale i celá fauna i flora na naší planetě. Jenže slunce může i ubližovat, je-li jeho teplo a světlo nadměrné. Potom se musíme před jeho žárem a vysokou svítivostí chránit.
Inu, platí věta, že všeho s mírou.

Proto člověk vynalezl, nebo objevil spoustu vychytávek, jak to udělat, aby mu sluneční paprsky neškodily.

Takže se pojistil proti nadměrnému záření

1. opalovacími krémy,
2. různými typy stínidel.

Proto se můžete ochraňovat i Vy.
Proti vysokému stupni záření jsou tu chránící krémy a spreje s vysokou ochranou proti spálení kůže, a to zvláště v letním období. Ale i světlo v jakémkoliv ročním období může nejen obtěžovat, ale také škodit našemu zraku.

Oči nám ochrání sluneční brýle, ale také typy stínidel, jako jsou žaluzie, závěsy, nebo rolety.

Upravte prostředí svých domovů

Spousta oken je chráněna žaluziemi, které mají různý design, ale už se vracíme i k roletám, které pamatují ještě mnozí z nás z dob, kdy kromě závěsů byly používány jen ty.

Ovšem není potřeba se děsit kvality vyráběných rolet v současné době. Určitě si pamatujete, jak při stahování plátěných rolet jste do poslední chvíle nevěděli, zda se Vám to podaří, či ne. A pokud se Vám to nakonec podařilo, přesto jste vyhráno neměli. Občas se toto stínidlo znenáhla vymrštilo do původní srolované podoby. Nebo jste při stahování přešli bod, který Vám už stínidlo nešlo vrátit zpět. Inu, bylo to náročné.

Vybírejte z kvality

Když už se tedy rozhodnete pro stínidlo svých oken v podobě rolet, pak věřte, že rozhodně neprohloupíte.

Můžete vybírat z kvalitních
· předokenních,
· nebo vnitřních.

Všechny typy splňují podmínku dokonalého a vzhledově velmi přijatelného stínění, které zabrání obtěžování přímých slunečních paprsků ve Vašem bytě. Ty předokenní navíc Váš byt zabezpečí!
Uvidíte bez problémů na televizi a mhouření očí, které přináší syndrom unavených očí, také zažehnáte.