Jednodušší skladování


Jestliže máte firmu, ve které máte velký obrat kusové výroby, jistě oceníte možnost mít vše pečlivě uskladněné a mít zaručenou možnost snadného přesouvání pomocí vysokozdvižného vozíku. Naše klasické europalety jsou vyrobené z kvalitního dřeva, které má vysokou nosnost a vy tak můžete uskladnit velké množství, které můžete najednou přemístit, ušetříte tak práci a čas sobě nebo svým zaměstnancům.

Přesné rozměry

Díky pevně stanoveným parametrům je usnadněna přeprava zboží pomocí spedičních firem, rozměry vycházejí z rozměrů železničních vozů. Díky přesným mírám je jednoduší napočítat zboží a uskladnit ho. U nás seženete nové i již použité europalety, záleží na vás, zda vaše zboží vyžaduje nepoužité palety nebo jste spíše pro šetření zdroji dřeva a rádi využijete možnosti přispět k ochraně prostředí, ve kterém všichni žijeme. Ať už si vyberete jakékoliv naše zboží, jistě budete spokojeni s našimi službami, rychlostí dodání i jeho stoprocentní kvalitou.

Služby pro vás

Pokud jste si už vybrali, kolik a jaké europalety potřebujete, rádi vám je doručíme kamkoliv po České republice, při případných dotazech se nemusíte ostýchat nás kontaktovat, rádi svým zákazníkům vycházíme vstříc, aby našich služeb využívali co nejčastěji a rádi. Obrátit se na nás můžete také, pokud se potřebujete zbavit použitých europalet, pokud jich prodáváte více, ochotně si je u vás vyzvedneme. Také se věnujeme jejich opravě, čímž pomáháme šetřit naším přírodním bohatstvím a využívat tak tyto dřevěné pomocníky jak nejvíce to jen jde. Pokaždé, když budete potřebovat něco kolem palet, obraťte se s naprostou důvěrou na nás, jistě vás nezklameme.