Zázračná křemelina

V dnešních podmínkách je mnohdy těžké dodat tělu potřebné množství křemíku, tedy přibližně 20 – 40 miligramů podle věku. Jeho nedostatek ovšem může v našem těle napáchat škody. S rostoucím věkem klesá jeho obsah v organismu, více pak u žen, a právě pak je žádoucí ho doplnit. Tento prvek má totiž nezastupitelnou úlohu a je pro náš organismus velice důležitý v mnoha oblastech. Jeho nedostatek může způsobovat například osteoporózu, lámání vlasů a nehtů, onemocnění zubů a dásní nebo zhoršení hojení ran.

detoxikační kúra

Křemík – prvek důležitý pro náš organismus

  • má pozitivní vliv na kosti a chrupavky a na jejich mineralizaci
  • zvyšuje odolnost organismu vůči různým nemocem
  • snižuje riziko srdečních chorob a udržuje pevnost cév
  • zvyšuje elasticitu kůže, pomáhá předcházet vzniku vrásek

Tento prvek je skvělým pomocníkem pro zdraví vlasů, nehtů a kůže. Pokud potřebujete zlepšit kvalitu vašich vlasů, nehtů nebo kůže, můžete ho jednoduše doplnit do těla užíváním potravinového doplňku v podobě křemeliny. Dále také navíc obsahuje třeba minerály jako je vápník, hořčík, železo, měď a draslík.

Vyzkoušejte blahodárné účinky křemeliny a pusťte se třeba do detoxikace organismu.

smoothie nápoje

Restart organismu v podobě detoxikace

Tento potravinový doplněk nepřispívá jen k dodání tohoto prvku do organismu, ale má také další důležité role. Má také třeba pozitivní vliv na trávicí soustavu, čistí střeva a pomáhá tak detoxikovat organismus a zbavit ho škodlivých látek. Pravidelným užíváním tak znatelně zlepšíte vaše trávení. Zároveň se také touto očistou můžete zbavit přebytečných kilogramů nebo zadržované vody.

Pokud je pro vás priorita očista organismu nebo shození přebytečných kilogramů, pak určitě neváhejte a vyzkoušejte blahodárné účinky křemeliny, která je bez jakýchkoliv přísad, čistá a přírodní. A vám pomůže v mnoha oblastech zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup