Dárek pro muže bude konečně originální

Co koupit za dárek pro muže… Knihu? Tu si přece můžou vybrat a koupit sami. Parfém? Jasně, muži celý rok netrpělivě čekají na to, až konečně dostanou ten nový parfém od Chanelu… Přiznejme si to, vybrat dárek pro muže není nic jednoduchého. Jasně, v prvních letech je to sice snadné, navíc bude mít zřejmě radost i z toho parfému, ale s přibývajícími lety je to stále těžší a těžší. Okruh se zužuje a nápady prostě dochází. Nakonec vybrat ten správný dárek, který nedostane od nikoho jiného, už není taková sranda.

Vybrat dárek není sranda

Obecně je pravda, že muži si většinou více potrpí na techniku. Můžete tedy přijít s novým modelem telefonu, notebookem nebo třeba vybrat nějaké pěkné a elegantní hodinky. Skutečnost je většinou taková, že koupit takové typy dárků není vůbec levnou záležitostí a často se musíte dost plácnout přes kapsu. Takže co teď?

Mobil je sice dobrý, ale drahý

Nechte ho aby si vyhrál

Řekněme si to na rovinu. Muži si rádi hrají… Nezáleží, jestli jim je deset nebo padesát. Vždycky si rádi pohrají třeba s letadlem na dálkové ovládání nebo si nadšeně sednou k nějaké vytuněné autodráze. U play-stationu dokáží někdy vysedávat celé hodiny a o počítači ani nemluvě. Společnost Manboxeo proto přišla s nápaditou myšlenkou. Dárkové bedny, které si muž nejdřív musí sám otevřít, ať už pilkou nebo páčidlem, aby zjistil, co se uvnitř ukrývá.

Ať už mu chcete udělat radost jen tak, nebo hledáte originální dárek k výročí pro muže, jste tu správně. Může to být bedna pro pivaře, která obsahuje řadu těch nejlepších pivních speciálů. Pokud si na pivo dvakrát nepotrpí, je tu i speciální krabice s tou nejlepší whisky nebo kvalitním rumem. Samozřejmě můžete objednat i bednu plnou masových pochoutek. Pokud je váš muž opravdová hračička, tak Manboxeo nabízí i 3D stavebnice, která udělá radost jak velkým, tak malým. Výběr je opravdu široký a každý si tu přijde na své.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup