Pokud ještě stále tápete a nemůžete vymyslet kam na školní výlet, pojďte se spojit s námi

U nás totiž naleznete přesně to, co právě hledáte. Můžete si vy, stejně jako svěřené děti, aktivně odpočinout v přírodě s programem, který se osvědčil, a který vás i žáčky příjemně překvapí. Nebude nouze o dobrodružství, nové poznávání a také o vyzkoušení fyzických sil a celkové zdatnosti.

Ukážeme vámnová místa a děti zabavíme na mnoho hodin a v případě dvoudenní akce i na celé dva dny. Můžete si vybrat program podle věkové kategorie, který bude vašemu kolektivu dětí vyhovovat. Pro nejmenší je program upravený tak, aby ho zvládli i žáčci prvních tříd. Pro větší starší žáky můžete vyzkoušetlanový park i dobrodružství z pravěku při návštěvě či hře v jeskyni nebo při prohlídce Muzea Zdeňka Buriana.

Doplníme vašim žákům znalosti a vyzkoušíme hravým způsobem jejich dovednosti.

Většina dětí je hravých a soutěživých. Právě tímto směrem je koncipován celý program, který je podpořen našimi školenými průvodci. Jsou připraveni tak, aby zaujali děti všech věkových kategorií a pomohli poznávat přírodní krásy a překonávat přirozené překážky. Naučí je během pár hodin mnohým dovednostem a ukáží z přírody víc, než mohou poznat během roku ze školních lavic.

O tom, kam na školní výlet rozhodujete především vy.

Pojďte si tedy vybrat a myslete na to, jakou radost vašim svěřencům můžete udělat. Víte, že dokonce mohou děti vyzkoušet i samostatnou jízdu na čtyřkolkách? Nebo poznat, jak sepečou Štramberské uši? Nebo si třeba vzít do ruky hada či pavouka? Tohle všechno a ještě mnohem více jsme připraveni žákům ukázat. Částka, kterou za takový program rodiče zaplatí, nebude nijak závratná a děti se vrátí z akce jistě nadšené a plné vzpomínek. Zajistíme i oběd a celkové zázemí, aby i v případě deštivého počasí nebyl s programem problém. Zajistíme také bezpečnost, a v osobách našich průvodců i důležitý zdravotní dozor.

Přicestovat za námi můžete buď autobusem, nebo vlakem, doprava není v ceně akce zahrnuta. Je to tedy na vás, jak se k nám dopravíte. My už se na vás těšíme. Zamluvte si termín, co nejdříve, podle našeho on-line kalendáře a spolehněte se, že se rozhodně ani vy, a hlavně ani vaši svěřenci nudit nebudete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup