Kabelka jako věrná společnice

Koupit si kabelku, to je asi stejné jako vybrat si společnici, která s vámi bude trávit den za dnem a budete všude chodit spolu. Když si to takto připodobníme, tak je jasné, že na dobrém výběru kabelky skutečně záleží. Jen málokterá žena volí pro každý den v týdnu jinou kabelku. Naopak většina žen denně mění oblečení a často i boty, ale kabelku má na všechny své pracovní příležitosti stejnou a k její změně dojde až při večerních vycházkách do společnosti či na party. Tak tolik jen na ujasnění, o jak významný počin se při takovém výběru jedná.

kabela

Ovšem ženy si to zpravidla uvědomují, ty o své kabelce vědí své a dalo by se říci, že i jejich kabelka ví o své majitelce to první i poslední. Ovšem uvědomují si to také muži? Kabelky se totiž nezřídka stávají oblíbenými dárky mužů svým drahým http://geologie.vsb.cz/loziska/suroviny/drahe_kameny.html polovičkám. Zkrátka je chtějí potěšit a darovat jim něco krásného, ale zároveň praktického a na nákup oblečení si kvůli souvisejícím složitostem s výběrem té správné velikosti či barvy a střihu netroufají. To je pochopitelné. Ovšem vybrat správně kabelku také není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá.

Ujasněte si několik základních kritérií

Za prvé…
Minimálně je potřeba aby měl daný muž jasnou představu o vkusu své partnerky. A co žena, to jiný vkus. Některé ženy fandí střízlivosti barev i tvarů, jiné milují extravaganci a čím netradičnější kousek naleznou, tím větší mají radost.

Za druhé…
Dále je potřeba si ujasnit, k jaké příležitosti by žena měla danou kabelku nosit a zda přímo shání nějaký pěkný doplněk třeba na ples anebo velkou kabelu na nákupy anebo zda je to úplně jedno.

kožená kabelka

Za třetí…
A důležité je samozřejmě i cenové rozpětí, ve kterém budeme vybírat, přičemž je jasné, že za kvalitu se platí, a že kůže rozhodně nebude stát tolik jako koženka.
Pokud však daný muž nemá v uvedených parametrech jasno a sází pouze na svou intuici, tak bude lepší, když zvolí některý ze střízlivých osvědčených kousků oblíbené značky jako je třeba Calvin Klein kabelka , se kterou rozhodně nešlápne vedle.