Akce konané na louce mají konečně zelenou

Plánujete nějakou akci, která se bude konat na louce, pláni nebo zkrátka někde, kam nesahá klasická síť elektřiny? V tom případě je nezbytné popřemýšlet nad pronájmem výkonné elektrocentrály diesel, která by tento záludný problém mohla poměrně lehce vyřešit. Stačí, abyste do tohoto zařízení zapojili veškerou techniku, kterou chcete napájet a používat. Tento stroj se o to již postará a vám nebude nic bránit uspořádat svou akci tam, kde budete chtít, bez ohledu na zavedenou síť.

stožár

Když hovoříme o venkovních akcích, možná vás úplně tak nenapadá, o co by mohlo jít. Je toho opravdu spousta, nejčastěji však hovoříme o venkovních koncertech, festivalech, venkovních párty, sportovních utkáních nebo jiných VIP akcích. Výjimkou však nebývá třeba ani takové zasněžování a provoz ski areálů, které se bez těchto záležitostí také samozřejmě neobejde.

Komplexní služby, které šetří čas

Co se týká služeb jako takových, tak určitě oceníte, že jsou opravdu komplexní a zahrnuj naprosto všechno úkony, o které byste se jinak museli starat vy sami.

Dovoz elektrocentrály na místo, kde se bude akce odehrávat
– Správní zapojení dieselagregátu
Zprovoznění a kontrola svižného a bezpečného provozu po celou dobu trvání akce
Odpojení zařízení, úklid
Odvoz elektrocentrály

centrála

Uplatnění i ve firmách

Uplatnění najdou tyto prvky samozřejmě ale i v klasických firmách a výrobnách, kde působí jako spolehlivé zdroje energie v případě výpadků či pravidelných odstávek. Pokud tedy nechcete za těchto okolností přerušovat provoz, tak bude nezbytné mít k dispozici právě tyto stroje, které mají za úkol se o to všechno efektivně postarat. Neváhejte v případě potřeby kontaktovat pohotovostní linku, která je tu pro vás čtyřiadvacet hodin denně. Prostřednictvím ní se můžete domluvit na okamžitém pronájmu dieselagregátu.