Akce konané na louce mají konečně zelenou

Plánujete nějakou akci, která se bude konat na louce, pláni nebo zkrátka někde, kam nesahá klasická síť elektřiny? V tom případě je nezbytné popřemýšlet nad pronájmem výkonné elektrocentrály diesel, která by tento záludný problém mohla poměrně lehce vyřešit. Stačí, abyste do tohoto zařízení zapojili veškerou techniku, kterou chcete napájet a používat. Tento stroj se o to již postará a vám nebude nic bránit uspořádat svou akci tam, kde budete chtít, bez ohledu na zavedenou síť.

stožár
 
Když hovoříme o venkovních akcích, možná vás úplně tak nenapadá, o co by mohlo jít. Je toho opravdu spousta, nejčastěji však hovoříme o venkovních koncertech, festivalech, venkovních párty, sportovních utkáních nebo jiných VIP akcích. Výjimkou však nebývá třeba ani takové zasněžování a provoz ski areálů, které se bez těchto záležitostí také samozřejmě neobejde.
 

Komplexní služby, které šetří čas

Co se týká služeb jako takových, tak určitě oceníte, že jsou opravdu komplexní a zahrnuj naprosto všechno úkony, o které byste se jinak museli starat vy sami.
 
–          Dovoz elektrocentrály na místo, kde se bude akce odehrávat
–          Správní zapojení dieselagregátu
–          Zprovoznění a kontrola svižného a bezpečného provozu po celou dobu trvání akce
–          Odpojení zařízení, úklid
–          Odvoz elektrocentrály

centrála
 

Uplatnění i ve firmách

Uplatnění najdou tyto prvky samozřejmě ale i v klasických firmách a výrobnách, kde působí jako spolehlivé zdroje energie v případě výpadků či pravidelných odstávek. Pokud tedy nechcete za těchto okolností přerušovat provoz, tak bude nezbytné mít k dispozici právě tyto stroje, které mají za úkol se o to všechno efektivně postarat. Neváhejte v případě potřeby kontaktovat pohotovostní linku, která je tu pro vás čtyřiadvacet hodin denně. Prostřednictvím ní se můžete domluvit na okamžitém pronájmu dieselagregátu.

Akce konané na louce mají konečně zelenou
4.6 (92%)5