Hladký průběh stěhování

Stěhování s sebou obnáší převoz nábytku, vybavení, ale i osobních věcí, kterých je často spousta a osobní automobil vzhledem k velikosti a kapacitě nestačí. Pronájem dodávky je ideálním řešením a poskytne Vám možnost, přestěhovat věci snadno, rychle a bez potíží. Pronájem dodávek Praha 5 Vám tuto službu nabídne a to ve výhodném a praktickém provedení.

Využít u nás můžete široké nabídky vozů, které disponují veškerým potřebným vybavením. Využít je mohou jak právnické, tak i fyzické osoby a to několika jednoduchými kroky.

Bezkonkurenční ceny
Cena je důležitým parametrem zapůjčení užitkového vozu a to především u dlouhodobějšího využití, které může trvat i několik týdnů. U nás na tento aspekt myslíme a nabízíme tak výhodné ceny, které byste u konkurence hledali jen marně. Výhodné náklady, moderní vozy v dobrém stavu a snadné vyřízení dělají z naší firmy skvělého partnera pro stěhování bytů, domů, ale i firemních prostor.

Využijte nabídky našich vozů a čerpejte výhody s ní spojené:
· Neomezený počet najetých km
· Prémiová asistenční služba
· Pravidelný servis
· Stěhovací služby
· Povinné i havarijní pojištění
· Možnost přistavení a odvozu vozidla

Všechny námi nabízená vozidla procházejí pravidelným servisem a při předání jsou plně funkční a spolehlivá. Využít je můžete jak pro krátkodobé, tak i dlouhou stěhování a to v závislosti na vašich potřebách. Naši flotilu tvoří přes 6 různých typů dodávek, které splňují nejpřísnější parametry pro dobré jízdní vlastnosti i snadnou manipulaci.

V případě jakýchkoli potíží se můžete obrátit na naši 24 hodinovou zákaznickou linku, která Vám pomůže s jakýmkoli problémem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup