Hladký průběh stěhování


Stěhování s sebou obnáší převoz nábytku, vybavení, ale i osobních věcí, kterých je často spousta a osobní automobil vzhledem k velikosti a kapacitě nestačí. Pronájem dodávky je ideálním řešením a poskytne Vám možnost, přestěhovat věci snadno, rychle a bez potíží. Pronájem dodávek Praha 5 Vám tuto službu nabídne a to ve výhodném a praktickém provedení.
 tir
Využít u nás můžete široké nabídky vozů, které disponují veškerým potřebným vybavením. Využít je mohou jak právnické, tak i fyzické osoby a to několika jednoduchými kroky.
 
Bezkonkurenční ceny
Cena je důležitým parametrem zapůjčení užitkového vozu a to především u dlouhodobějšího využití, které může trvat i několik týdnů. U nás na tento aspekt myslíme a nabízíme tak výhodné ceny, které byste u konkurence hledali jen marně. Výhodné náklady, moderní vozy v dobrém stavu a snadné vyřízení dělají z naší firmy skvělého partnera pro stěhování bytů, domů, ale i firemních prostor.
 
Využijte nabídky našich vozů a čerpejte výhody s ní spojené:
·         Neomezený počet najetých km
·         Prémiová asistenční služba
·         Pravidelný servis
·         Stěhovací služby
·         Povinné i havarijní pojištění
·         Možnost přistavení a odvozu vozidla
 truck
Všechny námi nabízená vozidla procházejí pravidelným servisem a při předání jsou plně funkční a spolehlivá. Využít je můžete jak pro krátkodobé, tak i dlouhou stěhování a to v závislosti na vašich potřebách. Naši flotilu tvoří přes 6 různých typů dodávek, které splňují nejpřísnější parametry pro dobré jízdní vlastnosti i snadnou manipulaci.
 
V případě jakýchkoli potíží se můžete obrátit na naši 24 hodinovou zákaznickou linku, která Vám pomůže s jakýmkoli problémem. 

Hladký průběh stěhování
3.7 (73.33%)3