Bez tažného ani ránu

Vezmete-li si shakespearovské klasické dilema „Být, či nebýt“, a použijete-li jej na své dilema o tom, zda „Mít, či nemít“ tažné zařízení, pak vězte, že jste na tom podstatně lépe, než dánský princ Hamlet. A proč? Protože musíte odpověď na svou otázku znát naprosto přesně! Na rozdíl od chudáka prince.
Musíte být pro rozhodné ano!

Vždyť takové zařízení je vesměs důležité a nezanedbatelné! Určitě víte, že se dá využít pro
· závěsný vozík, se kterým přivezete téměř cokoliv a kamkoliv, ale hlavně kdykoliv budete potřebovat,
· také ovšem můžete vypomoci kamarádovi, který se dostane do úzkých s nepojízdným vozidlem na cestě, například z dovolené, a pokud tedy budete mít tažné lano s sebou,
· a rozhodně, a to Vás možná ani nenapadlo, můžete připevnit nosič kol na tažné!
Takové tažné zařízení prostě nemá chybu. Ovšem jen v případě, když jej máte!
Mohou nastat různé situace!
Jelikož je člověk takový podnikavý tvor, pak se mohou stát nepředvídatelné okamžiky, kdy si řeknete: Kdybych byl býval …. V našem případě, kdybych byl býval tenkrát chytrý a nechal si namontovat tažné zařízení, to bych dnes neměl žádnou starost!

Nosič kol na tažné? To je ale skvělé zařízení! To si ale musím nejdřív nechat namontovat tažné! Já hlupák! Že mě tenkrát prozřetelnost nepostrčila k akci! Že jsem tenkrát neposlechl svůj vnitřní hlas, který mi našeptával, abych si tažné zařízení nechal udělat!
Přestaňte si zoufat! Jste, jako malé děcko, kterému vezmou hračku. Buďte chlap a udělejte všechno pro to, abyste si mohl svůj bicykl připevnit ke svému nosiči kol na tažném zařízení! Tak si ho necháte přidělat nyní! No, bože, to se toho stalo. Příště svůj vnitřní hlas uposlechnete! Je to Vaše další zkušenost!
Pak si pořiďte ještě závěsný vozík, protože nikdy nevíte, kdy jej budete potřebovat. Máte garáž, tak si jej máte, kam uložit!
Od této chvíle už budete naprosto soběstačný a nezávislý na někom, kdo tažné má