Bílé světlo vhodné do exteriérů

Halogenidové výbojky jsou skvělým pomocníkem v exteriérech. Osvětlíte s nimi zahradu, chodníčky, vjezdy, terasu i dům, zkrátka a dobře, jakékoliv venkovní prostředí.

dům

se vymezují bílým světlem. Už z názvu vypovídá, že se jedná o bílé světlo. To je velice příjemné a můžeme jej použít kamkoliv. Skvěle nám doplní exteriér kolem našeho domu, garáže, ale také zahradu, firemní objekty, venkovní prostory, hotely, penziony a restaurace a spoustu dalšího.

  • Moderní technologie

Právě tato technologie je velice moderní a vyniká svými přednostmi. Úspora energie je až 60%. Tato úspora energie je srovnatelná s ostatními druhy halogenidových výbojek. Jejich účinek oceníte především v osvětlení exteriéru. Vynikající je do prostředí, na které působí povětrnostní vlivy. Na takovýchto místech uvidíte jejich výjimečné vlastnosti. Oceníte především úsporu a také pozitivní a líbivé světlo.

  • Optická účinnost

Vysoká optická účinnost tohoto produktu umožňuje zvětšit vzdálenost mezi svítidly. Díky tomu snížíte velkou počáteční investici. Nemusíte nakupovat milion světýlek, ale postačí vám pouze pár, které od sebe budou rozmístěné ve větší vzdálenosti. Větší vzdálenost zajistí nižší prvotní investici. Nemusíte nakupovat tunu produktů, bohatě postačí několik, které budou svou kvalitou a svými dalšími přednostmi nepřekonatelné.

zahrada

Vhodné do jakýchkoliv svítidel

Tento typ můžete použít do jakéhokoliv svítidla. Tvar zdroje můžeme zařadit mezi trubicový typ. Velice příjemná je také možnost stmívání. Ve venkovním prostředí vypadá vzhledně a tato funkce umožňuje, že můžeme měnit intenzitu světla.

  • Výrobce Philips
  • Philips patří mezi výrobce s dlouholetou tradicí. Jedná se o předního světového výrobce těchto produktů. V ohledu hodnocení se pohybují ve vysoké úspěšnosti. Produkty mají dlouhou životnost. Philips je jedna z nejznámějších firem po celém světě.