Aktivní hraní snad každého baví

Jsme přizpůsobeni, abychom zorganizovali dětské party, speciálně vybavení pro školy a jejich požadavky, ale také můžeme mít firemní zákazníky, tedy firmy, které k nám mohou přijít a nechat si zorganizovat zábavu pro své zaměstnance, nebo také pro vedení firmy, které chce uspořádat něco zcela výjimečného pro své obchodní partnery. Ovšem také k nám může přijít naprosto kdokoliv jenom tak s pár kamarády či přáteli, aby si zahrál v našich dvou arénách.

Pozvání do herny lasergame Praha 9 je zcela neobvyklé, takže z toho můžete mít trochu obavy, my vám však zaručíme, že to ještě nikdy nezažili, a že se opravdu budou bavit! To je nejlepší, co jim v rámci dnešního moderního světa můžete nabídnout. Nebuďte neustále pozadu, ale vstupte konečně do popředí modernosti.

Zajistíme pro vás:

1. V rámci hraní (cokoliv pro začátečníky, ale i pokročilé nebo experty):

– jde o pohyb, ale také o koordinaci těla
– zábava, která bude bavit všechny
– bude stačit, když se vžijete do hry
– u nás vítězí i ti lidé, kteří neumějí perfektně střílet
– 12 minut zábavy, kterou si budete chtít zopakovat
– není to dlouhá doba, takže se rozhodně nezačnete nudit
– vymezený čas, po kterém nebudete chtít přestat

2. Jako doplňkový program:

– máme také klasický fotbálek Gallardo
– zahrát a zasportovat si také můžete na našem xboxu

3. Formou občerstvení

při takovém náročném hraní vám jistě vytráví, nebo se budete chtít minimálně napít
– vyberte si formu svého občerstvení, v létě například vychlazené pivo či velice vkusně namíchaný drink k osvěžení, nebo v zimě horký čaj

Speciálně pro narozeninové oslavy si můžete přát pro své dítě jakékoliv občerstvení. Jsme schopni všechno zařídit, nechejte své dítko, aby si vybralo podle své chuti. Oslaví tak narozeniny zcela odlišně, což se ostatním dětem rozhodně bude líbit. Každé dítě miluje videohry a u nás je může rovnou prožít. Adrenalinová zábava, která nebude mít konce. Je to zkrátka skvělá zábava, ale také pohyb, který budou mít, a to všechno v jednom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup