Vážíte si své ženy?

V dnešní době je naprosto normální, že ženy musí pracovat, tudíž se také stávají živitelem rodiny, v některých případech se dokonce stává, že žena vydělává více peněz, než její muž.
Co z toho ale vyplývá? Vaše partnerka nejenže musí pracovat a vydělávat peníze, musí obstarávat také nákupy, uklízet, prát, žehlit, vařit a hlavně – starat se o děti. Žena musí mnohdy zastat v životě mnohem více činností než muži. Proto byste se měli občas zastavit a zamyslet se, co všechno Vaše žena dnes již musela obstarat. Vážíte si ji za to? A dáváte ji to občas najevo?
prostřený stůl v rustikálním stylu
Ráno automaticky vstanete, sáhnete do skříně a vytáhnete vyžehlenou košili, než jdete do práce? Máte nachystanou svačinu, kterou si jen vytáhnete z lednice? Přijdete unavení z práce a čeká na Vás teplá večeře? Ke spánku uleháte do voňavé postele? Zamyslete se! Pokud tohle všechno máte, je to zásluha Vaší ženy, která se stará o to, abyste se měli dobře. A kdy jste ji naposledy poděkovali? Kdy jste ji naposledy řekli, že ji milujete?
dejte ženě čas
Dejte své partnerce najevo, že si ji vážíte za to, co pro Vaši rodinu dělá. Určitě to utuží Váš vztah a ona dostane pocit, že to, co dělá, má nějaký smysl. Překvapte ji a připravte jednou večeři vy, vyzvedněte děti ze školy nebo ji o víkendu pomožte s úklidem. Je spousta možností, jak vyjádřit úctu a poděkování. A pro zdravý vztah je to opravdu důležité. Pokud totiž budete vše brát jako automatickou věc, může se stát, že toho partnerka začne mít plné zuby, bude vyčerpaná, přetížená a vztahu to určitě neprospěje, protože je možné, že se budete hádat i kvůli maličkostem. Když je člověk v příliš velkém stresu a k tomu všemu se cítí nedoceněný, schyluje se k hádkám opravdu i kvůli hloupostem.
Nedopusťte, aby Vaše žena nabyla pocitu, že je pro Vás pouze služkou, a že veškerou její péči a starost berete jako samozřejmost. Samozřejmost to totiž není tak jako kdysi. Je spousta mladých žen, které neumí ani vařit, natož chytnout koště do ruky.
šperk jako dárek
Proto buďte rádi za ten poklad, který doma máte. Překvapte ji. Kupte květiny, i když zrovna nemá svátek ani narozeniny. Namasírujte ji záda, připravte horkou koupel při svíčkách, kupte malý dárek. Milující žena je většinou skromná. Je zvyklá dávat a umí málo přijímat. Ukažte ji svou lásku a uvidíte, že Vám to vrátí dvojnásobně.