Trápí vás malý penis?


Muži jsou celý svůj život hákliví na svůj penis. Už od školních let si všímají kdo má jakou délku a šířku, a ten kdo byl obdařen méně, může zažívat posměšky nebo dokonce šikanu. Jenže ne všem příroda nadělila penis dostatečně dlouhý. Vtípky o kašpárcích stranou, žádný muž nechce celý život poslouchat narážky na to, že jeho penis je doopravdy malý, ale že to vlastně nevadí. Může to být skutečná rána pro jeho sebevědomí, a v extrémních případech tento problém zapříčiní i problémy s erekcí, protože muž se za svoje rozměry bude stydět natolik, že nebude schopen aktu.

velikost penisu

Jsou muži, kteří mají penis opravdu hodně malý i při erekci. To samozřejmě ničí jeho intimní život. Proto tuto muži hledají způsoby jak si penis prodloužit. A často najdou odpověď na internetu, který je odkáže do ordinace plastických chirurgů. V dnešní době je prodlužování penisu chirurgickou cestou poměrně běžná věc. Je ale potřeba počítat s tím že to bude bolestivá a drahá procedura, nicméně slibuje prodloužení až o 30 %.

mužský rozkrok

Na operaci nechcete?
Pokud nechcete podstupovat operaci, je možné užívat různé doplňky stravy, které slibují zvětšení penisu. Při pravidelném užívání je skutečně možné alespoň nějakého zvětšení docílit. Zvětšení penisu – 100 mg
https://kamagar-pro.online/kategorie-produktu/zvetseni-penisu/ dávku můžete zkusit na vlastní kůži. Spokojenost s uživateli tohoto produktu je celkem vysoká, tak proč to nezkusíte i vy?

Sex je pro kvalitu života nezbytný, a pokud muž trpí psychickými problémy kvůli malému penisu, je užívání doplňků stravy jedna z možností, která muži jeho utrpení trochu zmírní. Ačkoliv je to těžké, je v tomto směru dobré najít si psychoterapii, která mu pomůže problém zpracovat i po psychické stránce, a naučit se zkusit nabídnout partnerce i jiné kvality, než je penis obřích rozměrů. Většinu žen stejně sex s velice obdařeným mužem bolí, a k plnému uspokojení stačí pouhých 10 centimetrů.