Pozor na štěnice

Každý miluje léto hlavně proto, že je to čas dovolených, které všichni milují a mohou si v práci konečně odpočinout. Není jednoduché si najít však tu správnou dovolenou, protože na nás číhá hned několik nebezpečí, na které mnoho lidí ani nemyslí a neuvědomuje si je. Je třeba však počítat s tím, že stejně jako doma, tak i na dovolené se hold může stát něco, co nám změní život a díky čemu budeme muset řešit plno věcí. Počítejte s tím, že něco takového může přijít, ovšem nemyslete na to zase pořád, protože si tak můžete pokazit dovolenou, a to nikdo nechce.

hotel

Navíc ji tak pokazíte i ostatním, kteří na tyto věci třeba nemyslí a vystresujete je, pak se začnete hádat a už se to s vámi do konce dovolené poveze. Raději na to nemyslete pořád, ale počítejte s tím, že se to stát může. Dovolená je plná nástrah, a to i když se jedete podívat například do Prahy. Nemusíte nutně letět někam do Afriky, abyste si s sebou přivezli nechtěného kamaráda. Mezi nechtěné kamarády patří například štěnice a na ty bychom si měli všichni dávat pozor. Když někde hledáte ubytování, ať už dopředu nebo v ten den, co tam přiletíte, je třeba si vybrat takové ubytování, kde to alespoň vypadá čistě a je třeba si samozřejmě vždy pročíst recenze, protože podle nich dost poznáte, o jaký hotel se jedná.

hezký hotel

Někdy jsou fotky nádherné a pak zjistíte, že je to samá špína a samý brouk, proto se vždy dívejte na recenze a fotky lidí, kteří tam doopravdy byli, a ne na fotky přímo z hotelu. Navíc si vybírejte hotely, které mají recenzí dostatek, ať nejedete na nějaký pochybný hotel, kde skoro nikdo nebyl. Na to si opravdu dávejte pozor. Jakmile se ubytujete, zkontrolujte čistotu v pokojích a pokud se tam nebudete cítit dobře a nepřijde vám pokoj čistý, obraťte se na recepci, ať vám dají jiný pokoj. Oni to udělají, to se nebojte. Nechcete si domů přivézt štěnice, ne? Zničit štěnice totiž není tak snadné, takže se snažte vyhýbat místům, kde je můžete chytit.