Nebojte se odmítnutí

Máte konečně v plánu rekonstrukci, nebo dokonce stavbu vlastního domu? Ušetřené peníze na něco takového samozřejmě nestačí a je potřeba hledat finance jinde. Ideální volbou se zdá Vaše banka, instituce s dlouho tradicí, dobrou pověstí, jste jejím dlouhodobým klientem, zní to rozumně. Bohužel se může stát, že vaše banka Vám nabídne velmi nevýhodný úrok, nebo Vám dokonce odmítne vůbec poskytnout hypotéku. Důvod je přeci zřejmý, máte děti a Vaše příjmy nejsou nijak závratné, nejste zkrátka důvěryhodným klientem.

Svého snu se ovšem vzdávat nemusíte, ještě jsme tu my https://www.hypotekybezregistru.cz/ a nabízíme Vám pomocnou ruku. Podívejte se podrobněji na to, jaké výhody Vám ve srovnání s bankami nabízíme.

Bez dokládání příjmů
Výše Vašich příjmů pro nás není stěžejní informací. Nám nemusíte dokazovat, že budete v budoucnu schopni splácet. Věříme, že naši klienti jsou toto schopni posoudit sami.

Bez registrů
Ať už jste v jakékoliv situaci, zasloužíte si naši pomoc. Nekontrolujeme registry, každý z nás se mohl někdy dostat do složité situace a nemělo by to určovat jeho další život. U nás začíná každý s čistým štítem.

Nejnižší úrok
Díky nezávislosti naší společnosti nejsme omezeni v možnostech poskytování individuálních úroků. Jsme nebankovní instituce a můžeme si dovolit nabídnout Vám výhodnější podmínky, nízký úrok, splátky na míru. Vše záleží na společné domluvě, ale už teď šetříte.

na 30 let
Nabízíme Vám hypotéky s možností splácení až 30 let. To znamená, že měsíční splátky budou nízké a vy nebude muset snižovat svůj životní standard, nebo se obávat neschopnosti splácet, pokud Váš příjem nečekaně poklesne.

Z pohodlí domova
Asi největší výhodou, kterou Vám nabízíme, je možnost zažádat o úvěr online prostřednictvím našeho formuláře. Vše vyřídíte z pohodlí domova, žádosti obvykle schvalujeme do 24 hodin a následující den můžete podepsat potřebnou dokumentaci a převzít si hotovost.