Milenka versus vlastní žena

Proč tomu tak ale je? Co muže vede k tomu, že mají potřebu hledat další ženu? Důvodu může být hned několik –
1) Hledáte dobrodružství.Tito muži prostě mají takovou povahu. Jsou to dobyvatelé, které baví ženy. Rádi ženám lichotí a hlavně, rádi se je snaží ulovit. Zvyšují si tím své sebevědomí, své ego, a v podstatě si ani neuvědomují, že tím ubližují nebo mohou ublížit své manželce. Napadlo Vás ale někdy, že dobrodružství můžete hledat i u vlastní ženy? Zahrajte si hru, že se vůbec neznáte a dobývejte svou vlastní ženu. Jednak si zpestříte vztah a nikomu nebudete ubližovat.
rtěnka na límečku
2) Po určité době se začnete nudit.Jedná se o typy mužů, kteří nemají rádi stereotyp. A vztah se po určité době může stát velmi stereotypním. Proto si hledají rozptýlení v náručí jiné ženy. Nebylo by ale lepší probrat to se stávající partnerkou? Ano, útěk k někomu jinému je mnohem snazší, než řešit problémy, které nastanou, ale pokud je v jiných ohledech Váš vztah perfektní, je určitě mnohem lepší na něm zapracovat.
3) Do vztahu vstoupí dítě.Někteří muži, kteří jsou přítomní u porodu, změní pohled na svou ženu a přestanou ji vnímat jako sexuální objekt. To může být příčinou, proč hledají potěšení u milenky. Dalším důvodem ale může být i samotné dítě, které se stane hlavním tématem domácnosti. Muž se pak může cítit odstrčený, protože partnerka věnuje 90 % pozornosti dítěti.
4) Prostě se odmilujete.Ano, bohužel i to se může stát. Tato situace je způsobená tím, že lidská osobnost prochází v průběhu života neustálým vývojem. Pak se může stát i to, že už prostě nejsme spokojení se stávající situací a ve zbytku života bychom chtěli prožít ještě i něco jiného a nového. Ale i tuto situaci lze vyřešit se ctí, nikoliv podvodem. Promluvte si s partnerkou, zjistěte její názor a možná se i dohodnete.
supící žena
Život je velice složitý a vztahy jsou mnohem složitější. Než se ale pustíte do nevěry, uvědomte si, co doma vlastně máte, a jestli Vám to stojí za to. Někdy se totiž může stát, že v milence sice najdete těch 10 % věcí, které Vám doma chybí, ať už je to dobrodružství, touha po neznámu nebo touha po vášnivém sexu. Ovšem potom zjistíte, že jste vyměnili 90 % toho, co doma máte, za pouhých 10 % toho, co jste postrádali.