Které věci muži na ženách opravdu nesnášejí?

Co ale mužům na ženách opravdu vadí?
1.      Moc mluvíte!Všechno musíte rozsáhle vysvětlovat a komentovat. To, co byste mohly říct pouze jednou větou, jste schopné komentovat i několik minut. Uvědomte si ale, že mužům stačí jasná instrukce, jasná věta. Omáčku kolem už většina z nás stejně moc nevnímá.
2.      Příliš mnoho otázek.Otázky typu kde jsi byl tak dlouho, kdy přijdeš, kam jdeš… Je to pořád dokola. Neustále máte potřebu někoho kontrolovat a prověřovat. Dopřejte nám ale trochu svobody a více nám důvěřujte.
běsnící muž
3.      Zákaz hospody? Proč? Víme, že se to občas zvrtne, a že občas zapomeneme, kde bydlíme nebo v kolik máme přijít domů, ale zákaz hospody? Hospodu nám nemůžete zakazovat. Muži jsou vytvoření z piva, a pokud jej pravidelně nebudeme doplňovat, stanou se z nás suchaři.
4.      Už zase čumíš na fotbal?Pro vás je fotbal sice pouhým běháním za kulatým nesmyslem, ale pro nás představuje fotbal kus našeho života. Neberte nám ho!
5.      Nedívej se tam!Co na ni tak můžeš vidět? Další vaše typická věta. Jsme muži a od čeho máme oči? Když jde okolo pěkná ženská, tak se prostě podíváme. Dívání není považováno za nevěru a neříkejte, že vy se na hezkého chlapa nepodíváte rády.
6.      Zase ti tvoji kamarádi!A co je na nich špatného? Vy přece máte také spoustu kamarádek, se kterými neustále něco řešíte, tak tolerujte i naše kamarády.
7.      Příliš mnoho povinností.Co všechno máme ještě dělat? Za chvíli za vás budeme žehlit i vytírat ne? Našim hlavním poselstvím je tvořit děti a živit rodinu. Některé práce pro muže prostě nejsou.
nekomunikace mezi partnery¨
8.      Nesmyslné otázky.Jsem tlustá? Jak v tom vypadám? Jaké mám ty vlasy? Můžu takhle jít? Proč se pořád vyptáváte? Stejně odpověď většinou znáte, a když náhodou neodpovíme podle vašich představ, tak se ještě urazíte. Tak jaký to má smysl?
9.      Neustále potřebujete naší pozornost.Od ráda, sotva otevřeme oči, už na nás mluvíte a hned po nás něco chcete. Pokud jen na okamžik vypneme, hned slyšíme otázku: ,,Posloucháš mě vůbec?“
10.  Proč máte pořád potřebu něco řešit?K tomu není co dodat. Neustále potřebujete něco řešit, často děláte z komára velblouda a všechno příliš dramatizujete. Muži jsou prostě větší flegmatici a řeší situace až, když nastanou.