Jsou sáčky na zip s posuvným jezdcem skutečně dobré?

Igelitové sáčky využívá prakticky každý. Jsou vhodné nejen na přenášení drobných předmětů, jejich nákup, ale také na ochranu potravin, například při koupi pečiva nebo kořenové zeleniny. Výhodou je, že se dají použít i vícekrát. Není tedy divu, že jich existuje mnoho různých typů.igelitový pytel na odpadky

Ty běžné, které se prodávají v rolích, jsou asi těmi nejoblíbenějšími. Jsou levné a jednoduché na použití. Koneckonců je používají i obchody v oddělení s pečivem či ovocem a zeleninou. Mají však tu nevýhodu, že se z nich při neopatrné manipulaci uložené věci snadno vysypou.

Proto byl vynalezen uzavíratelný typ, který tento problém řeší. Příkladem mohou být sáčky na zip s posuvným jezdcem, které patří k nejčastějším uzavíratelným sáčkům. Otvor mají zabezpečen plastovým posuvným zipem, který jej bezpečně uzavře a zabrání tak, aby z něj cokoliv vypadlo.

Nevýhodou těchto typů je fakt, že jejich výroba se dražší, neboť je třeba použít silnější igelit, o konstrukci a přidělání uzávěru ani nemluvě. To se samozřejmě odráží také v jejich ceně, která je podstatně vyšší než u běžného typu.

Dále tu máme fakt, že je nelze prodávat v rolích, nýbrž pouze po jednom. To odrazuje zákazníky, kteří jich potřebují větší množství, avšak každý bude jen na jedno použití, například když do něj dáváme nějaký tekutý, přilnavý materiál, nebo jej použijeme ke sbírání odpadu po našich domácích mazlíčcích.člověk s igelitovou taškou

To se opět spojuje s cenou, kdy jsou příliš drahé, než abychom si mohli dovolit je takto používat. Navíc je tu fakt, že pokud do nich dáme sypký materiál, tak se může snadno dostat do mechanismu zipu a učinit jej až nefunkčním, což znamená, že z něj udělají běžný, byť poněkud silnější, a tedy ne typ, který se tak snadno protrhne.

Není tedy divu, že ač má tento typ sáčků své zákazníky, většina dává pro běžné použití přednost těm klasickým. Jsou levné a pro běžné každodenní použití bohatě postačí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup