6 dárků pro Vašeho muže!

Všechny to známe, narozeniny, svátky, výročí, Vánoce a spoustu dalších oslav. Pokud jste již vyčerpala všechny možnosti, neztrácejte důvěru a pokračujte ve čtení! Snad Vám mé nápady pomohou zpříjemnit Vaše cenné chvilky s rodinou či mužem.

překvapený obličej

1.    POWERBANKA

Potřebujete se domluvit na dnu, který strávíte u svých rodičů, ale Váš muž Vám neodepisuje. Znáte to? Pokud ano, jeden z důvodů může být vybitá baterie mobilního telefonu. Powerbanka, ať už jen malá, tento problém vyřeší a je to pěkný dárek!

2.    FLASH

Ať už do práce nebo jen na fotky s Vámi a rodinou, fleška se hodí vždy. Dokonce si na ni můžete dát i vlastní fotku nebo se prodává ve tvaru zvířátek a dalších různých věcí. Stačí jen hledat!
krásné dárky

3.    OTVÍRÁK

Otvírák na pivo a další nápoje je dobrá vychytávka, pokud nechcete, aby se poškodily příbory. Pokud najdete otvírák, který vlastní i připevnění na klíče, můžete se radovat! Je to doopravdy potřebná věc každého muže. Otvírák se také prodává v nožíku, což je pro většinu pánské populace výhodnější než nosit vícero věcí odděleně.

4.    DÁRKOVÁ TAŠKA

Samozřejmě dobré maso, párečky či klobásky jsou perfektní část dárkových tašek pro muže. Přidejte pivo, víno či jiný alkoholický či nealkoholický nápoj. Ale fantazii se meze neklade. Můžete přidat fotky, přáníčka, poukazy, oblečení a spoustu dalšího.

Poslední dobou se rozlehl trend tzv. Manboxeo. Zde se nachází balíček jídla a nápojů, který se dá navrhnout. Liší se od ostatních dárkových balíčků a tašek v jedné věci a to je víko. Obdarovaný si musí krabici otevřít sám pomocí páčidla, které je přivezeno s krabicí. Zážitek je tedy nejen pro oslavence, ale i pro publikum.

5.    DÁRKOVÉ POUKAZY

V této době je mnoho možností a dárek se zážitkovým motivem je skvělou příležitostí zkusit něco nového a vzrušujícího.

v  Zarezervujte mu jeho vysněné auto na den nebo týden. V nabídce najdete mnoho aut, které Váš muž chtěl vždy řídit. Od Audi po Lamborgini.

v  Nechte ho skočit z padáku. Adrenalin udělá své.

v  Pokud je Váš oslavenec milovníkem hororů, perfektní dárek je Escape room na motivy nějakého hororu. Největší nabídka je samozřejmě v Praze. Avšak tato atrakce není jen hororová. Najdou se tu hry i pro milovníky detektivek.

Ale i poukazy na oblečení či videohry nebo filmy nejsou od věci.
zatočený knír

6.    DOPLŇKY DO AUTA

Každý muž si hýčká jak svou ženu, tak své auto. Proto jakýkoliv příspěvek, aby jeho automobil vypadal krásně, ho potěší. Různé vonné přístroje nebo samolepka jeho oblíbeného fotbalového týmu, nové potahy na sedačky a mnoho dalších vymožeností.

Nakonec tedy doufám, že jsem Vám pomohla a přeji hodně štěstí!