Jak zvládnout problém s nedostatečnou erekcí

Jak si poradit s erekcí erectmax.cz, když se zrovna nedaří a penis se v kalhotách jen pohupuje jako gumová hadička? Tato skutečnost není dobrou zprávou jak pro muže samotné, tak i pro jejich partnerky, protože přece jen, i když se dnes vyrábí tisíce různých erotických vaginálních pomůcek a ženy s nimi navozují orgasmy jako na běžícím pásu, přece jen je přítomnost partnera, jeho mohutný výstřik, provázený slastným vyvrcholením, pro ženu největší životní slastí. Milující pár se v takovém okamžiku dostává do velmi vysokých vibrací lásky a podaří-li se orgasmy obou sladit v jeden časový okamžik, bývá to nejkrásnější prožitek v životě.

hezká dívka

Erekce je někdy zapeklitá věc, kdyby šlo jen o samotný penis, jehož dutá tělíska se plní krví, jako když pumpičkou hustíte balón, tak o nic nejde a lze to nějak technicky vyřešit, jenže ve hře je obvykle psychika, a ta bývá častou příčinou této bolístky. Zkrátka nepostaví se vám, pokud to nemáte srovnané tam uvnitř.

Jak jste na tom se stresem – zamysleli jste se v poslední době nad svým životním stylem, jak zvládáte stres a hlavně jak mu dokážete čelit? Stres je totiž hlavní příčinou úbytku testosteronu, dochází k tomu zvyšováním koncentrace stresových hormonů v krvi, které blokují schopnost přirozeně napnout svaly, mít dostatek energie pro fyzickou námahu a zároveň udržet erekci na potřebné úrovni. Jinými slovy, čím více se stresujete, tím méně jste výkonní jako muž – v posteli i v běžném životě. Je-li i toto váš případ, zapracujte na sobě, odstraňujte stresové vlivy z vašeho života a užívejte byliny, které tomuto procesu výrazně napomáhají, například Kotvičník zemní a Ženšen.

krásná žena

Co si vkládáte do úst – zajímavé je, že mnoho lidí sleduje složení potravin, co se týče aditiv, ale již je nezajímá způsob zpracování. Jde o to, že byste měli z jídelníčku vyloučit zejména bílou mouku a rafinovaný cukr a nahradit je výrobky celozrnnými a přirozenými sladidly (hnědým cukrem, melasou či ovocem). Ve stravě by také neměly chybět ořechy, luštěniny a dostatek zeleniny a vynechat byste měli postupně maso, protože se v něm udržuje mnoho stresových hormonů po násilném usmrcení zvířete – živé bytosti. Nepříliš vhodné není ani kravské mléko, lepší je ovčí nebo kozí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup