I po letech jako nová

V obývacím pokoji se najde jedna nepřehlédnutelná věc, jakou je pohovka. Bez ní by tento prostor nebyl tím, co ho dělá komfortním. A jelikož se na ní tráví tolik volného času, je dobré, aby byla i na oko lákavá k jejímu posezení nebo dokonce poležení.
kočka za gaučem

Udržovat ji v čistotě je základ

I přes veškerou snahu, kterou do dokonalého vzhledu vaší sedačky vkládáte, se čas od času stanou situace, se kterými je nutné počítat. Patří mezi nich drobné (v některých případech i větší) nehody, kdy na ni rozlijete váš oblíbený nápoj nebo hůř, zašpiníte ji díky pochutnávání si vašeho jídla z jejího pohodlí.
V takovém případě není jiného zbytí, než zaútočit na skvrny okamžitě. I přes vaší velkou iniciativu napravit škody, které se na ní přihodily se však můžete dopracovat k ještě větší pohromě, jakou jsou skvrny po jejím čištění. A co pak s nimi? Musíte zakročit radikálně!
stolek na knihu

Suchá pěna a úklidová firma

Jestli má vaše pohovka už za sebou nespočet takových nehod, pravděpodobně už ani zdaleka nevypadá tak, jak tomu bylo dříve. Můžete se do jejího zvelebení pustit sami – a to tak, že ji vyčistíte jako celek, abyste se předem vyhnuli tolik obávaným skvrnám.
Na trhu je dostatek přípravků, které by vám k úspěchu měly pomoci, ovšem někdy ani ten nejlepší čistič a nesmírná dřina nestačí k tomu, aby vypadala opět jako nová.
Z toho důvodu není na škodu pozvat si k vám domů úklidovou firmu, která má na starosti čištění sedaček. V současnosti na jejich údržbu a perfektní vzhled používají techniku, jakou je vakuové čištění suchou pěnou. Je velmi účinná a přináší opravdu obdivuhodné výsledky. Poradí si se všemi skvrnami a z konečné fáze budete skutečně nadšeni!
Existují i triky, díky kterým můžete vaši (možná ani ne tak starou) pohovku opět zrenovovat díky tomu, že nedostatky na ní jednoduše zakryjete vhodnou dekou nebo přehozem. Dobrý pocit vám však žádná pokrývka tak důležitého nábytku nepřinese, takže pokud si děláte starosti s tím, jak vypadá, neváhejte se obrátit na odborníky.