Efektivní a prosperující firma

V dnešní době se věci tak rychle mění, že mnohdy se skutečně stává, že než něco zrealizujete, tak nejen, že vynaložíte velké úsilí, ale věci se již mají jinak. V některých situacích je nutné mnohem rychleji reagovat a změnit svojí obchodní strategii, která bude pro vaši společnost přínosem. V této době se rozhodně vyplatí pouvažovat o efektivní pomoci, která bude mít zkušenosti v oblasti podnikové transformace. Lean Six Sigma je nejlepší volbou pro vás. Společnost má mnohaleté zkušenosti a díky tomu umí a dokáže zacílit na jednotlivá řešení, která přinesou pouze vaší firmě benefity.

lean six sigma

  • Získáte nové obchodní strategie, které posunou vaši firmu kupředu.
  • Budou vám naprosto skvěle fungovat vnitřní procesy.
  • Vybudujete nové funkce a budete překvapeni, jaké vůbec máte schopnosti a možnosti.
  • Nebudou vám chybět celé operační a obchodní modely, které budou v podstatě vypracované na míru.

Pokud se podíváte hlouběji na význam slova lean, tak se jedná ve zkratce o jistý proces, který vyžaduje sled činností a má přirozeně svá určitá pravidla a rovněž principy. Ty by se rozhodně měly dodržovat a přirozeně jsou cestou k úspěchu.
K dokonalosti chybí vysvětlit metodu s pojmem Six Sigma, jejímž cílem je zvládat procesy skutečně efektivně, že se v nich budou objevovat minimální chyby. V podstatě jde o to snížit co nejvíce procesní variantu a nalézt faktory, které ji způsobují.

  • Lean se zabývá výhradně plýtváním v jednotlivých procesech.
  • Six Sigma je jejich variabilitou.

Školení pro vaše zaměstnance

Lean Six Sigma nabízí školení Green Belt, které je po všech stránkách velmi přínosným materiálem pro celou vaši společnost. Díky němu získáte celkový přehled o metodice a samozřejmě si lze vyzkoušet i prakticky nástroje, které budou přínosem pro zlepšení všech vašich výrobních procesů. Navíc vám pomohou vidět a řešit firemní problémy, což je velmi důležité.

analýza

Dozvíte se, jak vést správně projekty a řídit tým, změny, mapovat jednotlivé procesy, jak pracovat s nástroji, které jsou určeny k analýzám procesu. To je samozřejmě jen malá ochutnávka, během školení se naučíte daleko více a pochopíte, jak rychle nalézt efektivní řešení na míru.

Školení bude přizpůsobeno na míru podle potřeb vaší firmy, tudíž snadněji porozumíte celé problematice. Po ukončení vás bude čekat certifikační test podle mezinárodních standardů.

Investice, kterou vynaložíte, se vám bezpochyby vrátí zpět.