Tričko, které sjednocuje a přináší hmatatelné vzpomínky


Vždy, když je nutné se sjednotit, vyzkoušejte výrobu triček. Snadno a originálně tak dosáhnete cíle. V současné době toho využívají nejvíce studenti. Třídní kolektiv v čele s třídním kolektivem, který si chce zanechat krásnou a zhmotněnou vzpomínku na bezstarostná léta. Všichni přece známe trička maturitních ročníků.
Tento druh vzpomínek ale začíná být stále rozšířenější a chtějí ho už i vycházející ročníky základních či mateřských škol. Takové sjednocení se ale hodí i partě kamarádů, která jede na vodu a che si tak zpříjemnit a rozveselit společné chvíle. Využijí ho však i kluby či sdružení při pořádaní nejrůznějších akcí.
komínky

Vy si zvolte, my zhotovíme

Jediné co musíte udělat, zvolit si konkrétní motiv, jeho umístění a typ trika nebo mikiny. Profesionální služby vám pak zaručí kvalitní vyhotovení sítotiskem, při kterém je finální výsledek opravdu vynikající a motiv vydrží i časté praní.
·         Vybírat můžete jednobarevné i vícebarevné motivy. Zhotovte si je sami nebo si je nechte profesionály navrhnout, pokud si netroufáte. Nic není problém.
 
·         Zvolte si pánské, dámské nebo dětské varianty různých střihů. Vyberte požadované velikosti i barvu konkrétního textilu a také nezapomeňte zvolit gramáž. Ta je nabízena mezi 140 g/m2 až do 220g/m2.
 trika
·         Také však máte možnost potištění vlastní etiketou, pokud nechcete tu originální. Máte tak jedinečnou možnost propagovat svůj klub, spolek či firmu.
 
·         Potisku triček tak můžete využít nejen ke sjednocení určitých skupin lidí, ale i pro reklamní účely nebo jednoduše pro pocit originality a zviditelnění vlastního stylu, výtvorů a myšlenek.
Ať se rozhodnete jakkoli, vyhotovením od profesionálů neprohloupíte a dostane se vám perfektního výsledku, ze kterého budou všichni nositelé doslova okouzleni. Navíc vám doma zůstane skvělá vzpomínka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup