Kvalita z dovozu


Každý, kdo má na starosti v domácnosti praní, je jistě zklamaný z nabídky našeho trhu, zatímco zahraniční produkty jsou mnohem kvalitnější a mnohdy také levnější než u nás. Proto jsme se my https://www.pranijehrani.cz/ rozhodli, že prací prášky a aviváže z Německa a Rakouska přiblížíme lidem v České republice, kteří nemají možnost nebo nechtějí cestovat za hranice pro kvalitnější zboží. Snažíme se našim zákazníkům nabízet co nejširší škálu různých značek a různých vůní, takže máte volnou ruku při výběru a můžete zvolit přesně podle svých preferencí, ne z omezené nabídky.

pračka

Široká škála

U nás máte možnost koupit nejen prací prostředky, ale také velmi účinné pomocníky do kuchyně, kvalitnější tablety do myček a další čisticí prostředky, které využijete při každém pečlivém úklidu vašeho domova. Vyzvednout zboží si můžete v odběrných místech, případně vám ho velice rádi zašleme až k vám domů, větší zásilka se vám vyplatí více, protože od nás dostanete dopravu zdarma, můžete tak s klidem nakoupit i do zásoby, nejen osvědčené značky, ale můžete také zkusit experimentovat a vyzkoušet třeba něco ještě kvalitnějšího.

prádla

Dlouhotrvající efekty

Oproti produktům nabízených u nás jsou ty zahraniční mnohem koncentrovanější a každý efekt, který zaručují, je mnohem silnější a má delší účinek. U aviváží tak budete cítit intenzivní vůni delší dobu a používání prádla vypraného v ní tak bude mnohem příjemnější než doposud. Vyzkoušet také můžete nové vůně, které třeba nahradí ve vašich preferencích ty stávající klasické. Rádi vám zprostředkováváme prodej kvalitních zahraničních produktů, které jsou v naší zemi často ošizené nebo vůbec nejsou dostupné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup