Dejte si pozor na své výdaje


Firma prosperuje, na osobním kontě máme dost ušetřených peněz, tak proč bychom si konečně nesplnili sen o vlastním bydlení podle svého gusta?
To rozhodně udělejte. Celé dny dřete ve své vlastní firmě, už jste jí oba dva obětovali dost času a energie. Odměňte se!

Jako správní podnikatelé jste oba v obraze. Moc dobře víte, že mít přehled o svých výdajích je zárukou úspěšného zakončení každé akce. Stejně tak to ale bude i s Vaším bydlením! Myslete na to i v tomto momentě!

stavby

Nechat si vyhotovit rozpočet stavebních prací podle zhotoveného projektu Vašeho vysněného domu patří k základním počinům! Také budete přesně vědět, kolik a za co budete utrácet své úspory, ale také čerpat úvěr.

Taková stavba domu od základů má tolik stavebních položek, které si mnohdy ani neuvědomujete.

·         Zemní práce,
·         základy,
·         stěny, zdivo, příčky, bednění, výztuže, podhledy,
·         úpravy vnitřních i vnějších povrchů,
·         podlahy, okna, dveře,
·         zedníci, klempíři, tesaři, a spoustu dalšího.

kalkulace

V podstatě platíte všechno, co se týká materiálu a prací. A těch není opravdu málo. I když každá stavba má svého stavbyvedoucího, pomalu se ve vlastních výdajích můžete ztrácet.

Důvěřuj, ale prověřuj! To platí i ve Vašem případě! Kontrolním rozpočtem stavebních prací, který si necháte pro jistotu vyhotovit během vlastní stavby, určitě nikoho neurazíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup