Co se skrývá pod názvem „Lázně pro seniory“?

Je to především maximální péče o klienty v prostředí, které je perfektně uzpůsobené právě pro věkovou kategorii starších návštěvníků, kteří mají své specifické požadavky a potřeby. Nejen tedy, že budete mít na několik dní nádherné ubytování, ale navíc budete zažívat úžasnou péči tamního personálu, kterému leží na srdci především vaše zdraví a pohodlí.

senioři

V čem spočívá lázeňská péče a co si představit pod názvem „lázně pro seniory“?

 
Pro tuto věkovou kategorii platí určitá specifika a ta spočívají v klidnějším režimu než u klasických návštěvníků lázeňských pobytů. Ve světoznámých lázních, jako jsou třeba Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy lázně, jsou připraveny pobytové programy s přihlédnutím na možnosti zdejších léčivých pramenů, které mají účinky na specifické léčení rozličných nemocí. Ideální bude, vyberete-li si právě takové, které budou nejlépe vyhovovat vašemu léčebnému režimu a procedury budou více směřovat k problematickým oblastem vašeho zdraví. Přesto samozřejmě nemusíte váhat, pokud žádné léčebné potřeby nemáte, můžete využít lázeňský pobyt k relaxaci a upevnění vašeho celkového zdravotního stavu.

Různé koupele a léčebné zábaly, včetně masáží celého těla

 
Dopřejte si celkovou péči o vaše zdraví, kterou si jistě zasloužíte po celoživotní práci a to právě nyní v důchodovém věku. Můžete si vybrat, kolik času chcete v lázeňském prostředí strávit a jaké má být zaměření pro vaše tělo i mysl. Wellness pobyty jsou určeny pro všechny věkové kategorie, jako ideální odpočinkový režim, který slouží k relaxaci, uvolnění a celkovému odpočinku těla. Nejen, že absolvujete různé koupele i zábaly, ale také bude skvěle postaráno o zábavu a kulturní zážitky, o turistické výlety nebo o procházky či posezení v kavárnách na kolonádě. Tak jako za starých časů, můžete nasávat atmosféru světově proslulých lázeňských letovisek.

lázeňské město
 
Navštivte místa, o kterých jste snili nebo je znáte pouze z filmů pro pamětníky. Pojďte na kolonádu a nechte se unášet kouzelnou atmosférou lázeňského prostředí.
 
Zvolte program „lázně pro seniory“ a krásně si to užijte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup